יום א' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פלדנקרייז(11)
ורד זייד – נתן
דליה קיטאי
מועדון כפרי משגב 09:30 - 10:30

יום א' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות פונקציונאלית(105091)
נעמי כפיר
מרחבים 09:30 - 10:10

יום א' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון חברתי - תכנית מופת(109030)
הדס טל
רבקה שוהם
אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום א' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת תמיכה והבעה(1111)
עמליה סלעי
11:00 - 12:20

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת עם מאזן(1032018)
מאזן איוב
מרחבים 09:00 - 10:30

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת עם מאזן(11111111)
מאזן איוב
מרחבים 10:45 - 12:15

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: ישראל ושכנותיה - מבט לאורך ההיסטוריה(11)
איני עבאדי
מרחבים 09:00 - 10:30

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: מסע תרבותי בין שלוש יבשות(02)
זוהר נבון
יורם פורת
אורית בר שירה
מרחבים 09:00 - 10:30

יום א' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קליעת סלים       (4444444)
רחלי בומזון
09:00 - 12:00

יום א' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה למתחילים ולממשיכים(104011)
אדוה אפק
מרחבים 12:30 - 15:30

יום א' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודי עם(201750)
אבי אמסלם
מרחבים 10:50 - 11:30

יום א' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודי עם(201750)
אבי אמסלם
מרחבים 11:30 - 12:50

יום א' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פלדנקרייז(22)
ורד זייד – נתן
דליה קיטאי
מועדון כפרי משגב 11:00 - 12:00

יום א' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פלדנקרייז(33)
ורד זייד – נתן
דליה קיטאי
מועדון כפרי משגב 12:00 - 13:00

יום א' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טאי צ'י וצ'יקונג(201744)
איתן אורנשטיין
14:00 - 15:00

יום א' אחר צהריים

גוף ונפש- פעילות אחצ
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון פטאנק(11111)
יעקב נורדמן, מאמן
17:00 - 18:30

יום א' אחר צהריים

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרדית מתחילים/מתקדמים(99999)
לידיה דגן
מרחבים 17:00 - 18:30

יום א' אחר צהריים

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרדית מתחילים/מתקדמים(1212121)
לידיה דגן
מרחבים 19:00 - 20:30

יום א' אחר צהריים

אמנות ויצירה - אחצ
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור ורישום(59595959)
דניאלה שחם שריג
16:00 - 19:00

יום א' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בודהיזם - קורס זום(9999)
ד"ר נעמה אושרי
-

יום א' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בודהיזם - קורס זום(9999)
ד"ר נעמה אושרי
18:00 - 19:30

יום א' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
החיים הם מה שאנו עושים מהם(141414141)
ד"ר אנאבלה שקד
מרחבים 18:00 - 19:30

יום א' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: ג'אז – העידן המודרני(131313)
ד"ר רז יצחקי
מרחבים 18:00 - 19:30

יום ב' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אנגלית למתקדמים(1002018)
סיימון קנטון
מרחבים 09:00 - 10:30

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה נורדית(105120)
חנה דינמן
נעמי כפיר
מרחבים 09:00 - 10:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במים עם שירלי(201754)
שירלי קופר כהן
מועדון כפרי משגב 09:00 - 10:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במים עם שירלי(201755)
שירלי קופר כהן
מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פאולה(11111)
אסנת זהר
אחר 8:45 - 9:45

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פאולה(22222)
אסנת זהר
אחר 10:00 - 10:45

יום ב' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון חברתי - תכנית מופת(109031)
הדס טל
רבקה שוהם
אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום ב' בוקר

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה: תנאים של חיבה()
דפנה ברקת
08:30 - 10:30

יום ב' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סריגה - חדש!!!!(666666)
טניה באואר
מרחבים 10:45 - 12:45

יום ב' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית(104071)
דרור חפר
מרחבים 09:00 - 12:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס(105034)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 09:30 - 10:30

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס(105033)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 10:30 - 11:30

יום ב' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: אנשי שם ונשות חייל בתולדות התנועה הציונית(122)
מורן גלאון
מרחבים 11:00 - 12:30

יום ב' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: דמות האישה בתולדות האמנות(3)
זהר רובינשטיין
מרחבים 11:00 - 12:30

יום ב' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פלדנקרייז(55)
ורד זייד – נתן
דליה קיטאי
מועדון כפרי משגב 11:00 - 12:00

יום ב' צהריים

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה: תנאים של חיבה(2222)
דפנה ברקת
12:45 - 14:30

יום ב' צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית(104072)
דרור חפר
מרחבים 10:00 - 13:00

יום ב' צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית(104073)
דרור חפר
מרחבים 13:30 - 16:30

יום ב' ערב

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון ברידג במסגרת ההתאגדות הישראלית לברידג(103012)
יניב זק
מרחבים 19:30 - 23:00

יום ג'

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה לבני הדור השני לשואה.(2232)
סוניה פאו
מרחבים 18:00 - 19:30

יום ג'

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שתהיו לנו בריאים 2 - סדרת הרצאות בריאות(666) מרחבים 18:00 - 19:30

יום ג' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות פונקציונאלית()
נעמי כפיר
מרחבים 08:45 - 9:45

יום ג' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חברותא מרחבית(111)
נורית פולק
מרחבים 9:00 - 11:00

יום ג' בוקר

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה: מתנות הגיל – קורס לבעלי תשוקה לאיכות חיים והתחדשות()
עינת פורת עמוס
10:30 - 13:30

יום ג' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס(105030)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיפס(104051)
נועה בן אור
מרחבים 09:00 - 12:00

יום ג' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור ורישום(104041)
גפן שנייר
מרחבים 09:00 - 12:00

יום ג' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יוגה(11111)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 11:30 - 12:30

יום ג' צהריים

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודים סלוניים – כתרפיה בתנועה(3333)
טל פלד
12:45 - 14:00

יום ג' אחר צהריים

גוף ונפש- פעילות אחצ
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מרכז קהילתי - מחול לנשים 50+(1111)
הדס האוזמן-אגמון
17:15 - 18:30

יום ד' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אבולוציה בעולם החי(101061)
ד"ר שי שפיר
מרחבים 09:00 - 10:30

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה נורדית(105121)
חנה דינמן
נעמי כפיר
מרחבים 09:00 - 10:00

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות בשיטת פאולה(22222)
אסנת זהר
אחר 11:00 - 12:00

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות פונקציונאלית(105092)
נעמי כפיר
מרחבים 09:30 - 10:30

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות פונקציונאלית(105093)
נעמי כפיר
מרחבים 11:00 - 12:00

יום ד' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חרוזי זכוכית – עיבוד זכוכית במבער(104073)
דרור חפר
מרחבים 09:00 - 12:00

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טאי צ'י וצ'יקונג(201745)
איתן אורנשטיין
09:30 - 10:30

יום ד' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון חברתי - תכנית מופת(109032)
הדס טל
רבקה שוהם
אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום ד' בוקר

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נקודת מפגש - פרויקט צילום(323232) -

יום ד' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות בשפה האנגלית(401014)
ד"ר קרן פייט
מועדון חברים במנוף 09:15 - 10:45

יום ד' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים(199999)
טל איגרא
מרחבים 09:00 - 11:00

יום ד' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים()
טל איגרא
מרחבים 11:00 - 13:00

יום ד' צהריים

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
זמן קדוש מקום קדוש(55552018)
ניר קינן
מרחבים 11:00 - 12:30

יום ד' צהריים

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס: המשפט בישראל מזוית קצת אחרת(44442018)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
מרחבים 11:00 - 12:30

יום ד' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ארץ ישראל ואירופה בימי הביניים(6666)
יד יצחק בן צבי
מרחבים 18:00 - 21:00

יום ד' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המסעות שגילו לנו את העולם(5555)
אורן נהרי
18:00 - 19:30

יום ד' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קול הרגש באופרה(7777)
ניצה יולביץ
18:00 - 20:00

יום ה' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות הצילום הדיגיטאלי למתקדמים ולמתחילים(104061)
טובית לור
מרחבים 09:00 - 12:00

יום ה' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג' מתקדמים/ממשיכים(103010)
שחר זק
מרחבים 08:30 - 11:30

יום ה' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג' מתקדמים/ממשיכים(103011)
שחר זק
מרחבים 11:30 - 14:00

יום ה' בוקר

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הקשר הבין דורי(44444) -

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במים עם זוהר(111111)
זוהר גיטליס
מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות במים עם זוהר(222333)
זוהר גיטליס
מועדון כפרי משגב 11:30 - 12:30

יום ה' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת עם פתחי(102041)
פתחי מסאלחה
מרחבים 11:15 - 12:45

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס(105031)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פילאטיס(105032)
נגה פלג
מועדון כפרי משגב 11:30 - 12:30

יום ה' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה למתקדמים(104012)
מיכל קלסובסקי
מרחבים 08:30 - 11:30

יום ה' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה למתקדמים(104013)
מיכל קלסובסקי
מרחבים 11:45 - 14:45

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודים סלוניים  (1111)
טל פלד
מרחבים 09:00 - 10:00

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודים סלוניים  (105076)
טל פלד
מרחבים 10:00 - 11:00

יום ה' אחר צהריים

סדנאות ותוכניות מיוחדות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה: מתנות הגיל – קורס לבעלי תשוקה לאיכות חיים והתחדשות(109014)
עינת פורת עמוס
17:00 - 20:00

יום ה' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אנתרופולוגיה - קליידוסקופ חברתי(8888)
רז שרבליס
מרחבים 18:00 - 19:30

יום ה' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רוסיה - 50 גוונים של אופל(3333)
נינו אבסדזה
18:00 - 19:30

יום ו' בוקר

גוף ונפש- פעילות אחצ
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ליגת ישובים בפטאנק לוותיקי משגב  (1111) 09:00 - 11:30

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]