ניתן עדיין להרשם לחוגי ההתעמלות של הקיץ! מוזמנים להצטרף לפילטיס, לפלדנקריז, פאולה, התעמלות פונקציונלית והתעמלות במים - להרשמה הכנסו לידיעה.

דף הבית (02/07/2020 15:03)
paula

 

 

אנחנו שמחים ונרגשים להציג בפניכם את תכנית הקיץ המיוחדת של מרחבים - קיץ כזה עוד לא היה לנו!!

 

בקובץ המצורף תמצאו את כל פרטי ההרשמה, עלויות וכן כמובן את מערכת השעורים אותם אנו מציעים לכם לתקופה של החודשיים הקרובים - בין 14.6.20-13.8.20

 

שימו לב !!! יש להרשם מחדש לכל החוגים!! ההרשמה שנעשתה בתחילת ובמהלך השנה לא רלבנטית יותר ולתכנית הקיץ יש צורך בהרשמה חדשה טופס הרישום באתר העמותה. ניתן עדיין להרשם!!!

 

 

 

 

כחלק מדרישות "התו הסגול" עלינו לקיים פעילויות בקבוצות קטנות ולכן קבוצות הפעילות הגופנית תהיינה מוגבלות ל15-19 איש בהתאם לאולם בו הן מתקיימות.

כתוצאה מכך  ניתן יהיה להבטיח מקום רק בקבוצת התעמלות אחת מכל סוג. השתתפות בקבוצה נוספת של התעמלות מאותו סוג(לדוגמא פילאטיס) תתאפשר רק לאחר שכל הנרשמים הבטיחו מקום לפחות בקבוצה אחת וזאת על פי סדר ההרשמה. 

 

לאור זאת בחוגים המתקיימים במועדון הכפרי לא תתאפשר כניסת מנויי המועדון וההשתתפות תהיה אך ורק לרשומים דרך מרחבים.

 

פתיחתה של כל אחת מהקבוצות מותנת במינימום משתתפים.

 

שידורי הזום של מרחבים יעברו גם הם שינוי ויהיו החל מה-14.6  בתשלום ( למי שיירשם לפעילויות במרחבים עלות מנוי הזום החודשית תהיה 70 ש"ח. למי שמעדיף עדיין להשאר בבית העלות תהיה 105 ש"ח) הכניסה לפעילויות הזום תהיה לרשומים בלבד עם שם משתמש וססמא אישית.

במסגרת שידורי הזום נציע לכם תכנית עשירה של הרצאות על ידי מבחר מרצים מוכרים וחדשים וכן מבחר שיעורי ההתעמלות של מיטב המורים שלנו. קישור לתוכנית zoomבקיץ

 

במקביל לתכנית הקיץ ימשיכו לפעול גם חוגי האמנות הרגילים של מרחבים ששבו לפעולה ב-1.6.20. במידה והנכם רשומים לחוגי אמנות -אנא שימו לב לזמני הפעילויות בתכנית הקיץ על מנת להמנע מכפילויות.

 

כל הפרטים בנוגע לעלויות שעות ותאריכים  נמצאים בקובץ המצורף להודעה זו.

 

כל הפעילויות יתקיימו בכפוף לאישורים ולהערכות המצב העדכניות וכולן ניתנות לשינוי בהתאם למצב. אנו מקווים לקיץ רגוע, נעים, עתיר פעילות ובעיקר מלא בריאות!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסמכים מצורפים להודעה זו: