עדכון בדבר חזרת חוגי הקתדרה לפעילות פרונטלית החל מיום 8.11.20.

דף הבית (05/11/2020 18:22)
1לוגו קטן3

אנו שמחים לבשר כי קבינט הקורונה אישר לחזור ולקיים פעילויות לוותיקים במסגרת המועדונים והארגונים הייעודיים לוותיקים ובהתאם לכך  נפתח מחדש ביום ראשון הקרוב 8.11.20 את החוגים , על פי כל הנחיות התו הסגול ומשרד הבריאות .

 

בשלב זה ההנחיות מאשרות 10 איש בפנים ו- 20 איש בחוץ , מה שדורש מאתנו הערכות לא פשוטה ומרכבת , שכן בחלק ניכר מהחוגים שלנו  לפני הסגר היו עד 15 איש בחוג בהתאם להנחיות שהיו אז.

 

ההערכות כוללת פיצול חוגים שהיו גם קודם לכן קטנים  , מציאת מקום לפעילויות המפוצלות , לרוב השכרת מקום במועדון הכפרי/ ישובים בעלות נוספת וכמובן הדברות אתכם המשתתפים בענייני הפיצולים והשינויים.

 

אנו עושים כל מאמץ לתת מענה הולם לכולם ולא לפגוע בחוגים,  אך זקוקים להבנה, גמישות  ושיתוף הפעולה שלכם, בעיקר בכל הנוגע למעברים בין קבוצות בשל הפיצולים..

 

אנו מבקשים לחזור ולהזכיר מספר כללים חשובים , עכשיו יותר מתמיד:

  • יש למלא הצהרת בריאות בכניסה למרחבים , גם למי שפועל במועדון הכפרי .
  • אין להגיע לפעילות במידה ואינכם חשים בטוב, סובלים מהתקררות על מאפייניה , חום , או כל סימפטום אחר שעשוי להיות קשור למחלת הקורונה.
  • יש להקפיד ולעטות מסכות  שמכסות את הפה ואף באופן מלא , לאורך כל הפעילות ובכל שטחי בית מרחבים / מועדון כפרי  (חוץ מבזמן פעילות גופנית) .

בהקשר זה נדגיש כי לא מספיקות המסכות השקופות, שנמצאו פחות יעילות בהגבלת התפשטות הנגיפים  ומשמשות צוותי רפואה רק בנוסף למסכות הרגילות,  ולכן נבקש לא לבוא עם מסכות שקופות ,אלא במצבים רפואיים חריגים.

 

  • יש להקפיד על שמירת מרחק של 2 מטר בין האנשים ומניעת התקהלות בלובי .
  • כל מי שחוזר מחו"ל , גם ממדינות ירוקות , מתבקש להמנע מלהגיע לפעילות במרחבים במשך שבועיים .

 

אנו מחכים לכם בהתרגשות רבה ומאחלים חזרה נעימה לשגרת הפעילות  וכמובן רק בריאות!!

 
עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]