הודעה חשובה עם החזרה לשגרת פעילות במרחבים.

דף הבית (18/02/2021 15:21)
1לוגו קטן2

משתתפי מרחבים היקרים!

עבר עלינו שבוע מרגש, של מפגשים שמחים עם משתתפינו שחזרו לפעילות. אפילו הסערה הגדולה לא הפריעה ובית מרחבים שקק פעילות.

לשמחתנו גם המועדון הכפרי והבריכה אמורים לחזור לפעילות בשבוע הקרוב ומסתמן כי מיום ראשון ,21.2.21, הכניסה לחדרי כשר, סטודיו וספורט ( כולל ריקודים) תהיה תחת תקנות "תו ירוק",  כלומר תהיה אפשרות כניסה לבעלי תעודת חיסון/מחלים בלבד.

 אנו מתחילים להיערך לכך ומעדכנים אתכם כי במידה והתקנות הללו יאושרו, הרי שמרחבים והמועדון הכפרי יפעלו בהתאם להן ולכן נצטרך לבקש מכל אחד שמשתתף בפעילויות הספורט המתקיימות בתוך מרחב סגור: חוגי התעמלות של מרחבים המתקיימים הן באולמות המועדון הכפרי והן בבית מרחבים, כולל חוגי הריקודים, להציג בפנינו את התעודה כתנאי לכניסה לפעילות.                        

 אנו ממליצים לכל מי שעדיין אין ברשותו את התעודה להוריד אותה מאתר משרד הבריאות : https://corona.health.gov.il/green-pass/?gclid=CjwKCAiAmrOBBhA0EiwArn3mfGVxhRCt6SoDy4xQ5-CYwf8oY_PBaZAbNb9JCPju01xDjJMmrjlbnhoC3g4QAvD_BwE 


הרוב המכריע של וותיקי משגב כבר קיבל את המנה השניה של החיסון , אולם אין זה אומר שניתן להוריד את "רמת הכוננות". אנחנו חוזרים במצב של תחלואה גבוהה סביבנו  ולמרות החיסונים, ההנחיות הקודמות על עטיית מסכה, הקפדה על ריחוק חברתי, קבוצות קטנות, מדידת חום ומילוי הצהרות בריאות נשארות בעינן ונקפיד עליהן מאוד. 


כמו כן - מכיון שעדין לא ברור אם מחוסנים אינם יכולים להדביק ,  אנו מבקשים מכל מי שהיה במגע עם חולה קורונה מאומת, גם אם קיבל כבר את שתי מנות החיסון - להמנע מלהגיע למרחבים עד תום "תקופת הבידוד" שהיה מחויב לה אם לא היה מחוסן.  


אנא עיזרו לנו לשמור על בית מרחבים פתוח ופעיל !

מצפים לכם בהתרגשות! צוות מרחבים.

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]