חילופי תפקיד, רכזת פעילות של עמותת מרחבים בכפרים הבדואים

(02/01/2018 16:36)
יוסרא סועאד מרחבים משגב

חילופי תפקיד, רכזת פעילות של עמותת מרחבים בכפרים הבדואים

יוסרא סואעד (40) , מהכפר כאמנה במשגב נבחרה לתפקיד רכזת הפעילות של עמותת מרחבים בכפרים הבדואים במשגב.   יוסרא החלה את עבודתה בעמותה בינואר 2016 ומחליפה  את מיכל פורת עיאש שביקשה לסיים את תפקידה.  יוסרא, נשואה ליאסר סואעד, אם לשלושה ילדים, גדלה בכאמנה וסיימה בהצטיינות תואר בלימודי עבודה סוציאלית במכללת תל חי , עם התמחות בקשישים. יוסרא ניהלה 9 שנים משפחתון, מעורבת בקהילה ומכירה את הצרכים והתרבות של הבדואים במשגב.

במהלך לימודיה במסגרת עבודה מעשית במרכז יום לקשיש בסכנין, הבינה כי זהו הייעוד המקצועי שלה, לעבוד עם זקנים. יוסרא מגדירה את החזון שלה לתפקיד החדש:

"שמחתי לקבל את התפקיד וההזדמנות שנתנה לי. אני אוהבת לעבוד עם הקשישים ומבחינתי לחזור לכאמנה בתפקיד זה  הוא בבחינת הגשמת חלום. אני מכירה את הכפר היטב, זהו ביתי, את המנטליות והמנהגים, לכן אוכל לעזור ולסייע לקשישים בכפרים , להפיג בדידותם, להרחיב את היצעי הפעילויות  בהתאמה לצרכים, להגדיל את מספר המשתתפים בפעילויות ולסייע עד כמה שאפשר בצמצום הפער הבין-דורי , שנוצר בעקבות המודרניזציה והשינויים באורך החיים ובמבנה החמולה הבדואית ".

מיכל חונן מנהלת עמותת מרחבים מבקשת להודות למיכל פורת, שסיימה את תפקידה, על שנות הפעילות המסורות ותרומתה הרבה לקידום המועדונים ולאחל לה הצלחה בהמשך דרכה ולאחל ליוסרא הצלחה בתפקידה החדש והגשמת היעדים והמטרות שהציבה לה ולעמותת מרחבים.

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]