שם החוג מרצה/ים יום זמן ביום מיקום הרשמה
קום והתהלך בארץ מרצה/ים: קינן ניר יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
יהדות אמריקה והרעיון הציוני מרצה/ים: הרשלר עוז יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
המיתולוגיה היוונית והרומית מרצה/ים: ספיר רחל יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
מזרח תיכון ישן חדש ומה שביניהם מרצה/ים: עבאדי יצחק (איני) יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ארכיאולוגים, ארכיאולוגיה ומה שביניהם מרצה/ים: ד"ר שלי אן פלג יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
מהמלקטות עד ניוטון מרצה/ים: פרופ' פונדק דוד יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
רואים עולם מרצה/ים: מרצים שונים יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
הספרות העברית פוגשת את מקורותיה מרצה/ים: ד"ר סיגלית אור יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
אנגלית למתקדמים מרצה/ים: יונתן ריטר יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
english lectures in Manof מרצה/ים: יונתן ריטר יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון חברים במנוף לפרטים והרשמה
ערבית מדוברת לממשיכים - בוקר מרצה/ים: דניאל יוסף יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
ערבית מדוברת לממשיכים - ערב מרצה/ים: דניאל יוסף יום: ג' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
ערבית מדוברת למתקדמים 10:45 מרצה/ים: איוב מאזן יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
ברידג' לממשיכים / מתקדמים מרצה/ים: זק שחר יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
ברידג' למתחילים מהצעד הראשון מרצה/ים: זק שחר יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
מועדון ברידג' (התאגדות) מרצה/ים: זק יניב יום: ב' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
קרמיקה ממשיכים מרצה/ים: אנגל אורנה יום: א' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
קרמיקה מתקדמים בוקר מרצה/ים: רייכנשטיין קראוס יערה יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
קרמיקה מתקדמים צהריים מרצה/ים: רייכנשטיין קראוס יערה יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
ציור בצבעי מים מרצה/ים: צ'ולסקי הילה יום: ד' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
רישום בחוטי ברזל מרצה/ים: אלבחירי ברימר ורד יום: ג' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
ציור בנקודות - בסיסי מרצה/ים: כצמן רוני יום: ג' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
ציור בנקודות - המשך מרצה/ים: כצמן רוני יום: ג' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
קליעה בעיתונים מרצה/ים: זוהר כבירי יום: ג' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
נגרות - בניית לוח פעילות לגיל הרך מרצה/ים: חיים שאול יום: ד' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
ציור ורישום יום ג גפן מרצה/ים: שנייר גפן יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
ציור ורישום יום ד' גפן מרצה/ים: שנייר גפן יום: ד' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
ציור ורישום עם הילה מרצה/ים: צ'ולסקי הילה יום: א' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
פסיפס - יום שלישי מרצה/ים: בן אור נעה יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
פסיפס - יום ראשון מרצה/ים: בן אור נעה יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
רקמת עמים מתקדמות מרצה/ים: איגרא טל יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
רקמת עמים מתחילות מרצה/ים: איגרא טל יום: ד' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
אומנות הסריגה מתקדמות מרצה/ים: באייר טניה יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
אומנות הסריגה מתחילות מרצה/ים: באייר טניה יום: ב' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים כיתת לימוד לפרטים והרשמה
עיבוד זכוכית במבער מרצה/ים: חפר דרור יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
פיוזינג - סדנה פתוחה למתקדמים מרצה/ים: חפר דרור יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
פיוזינג - מתקדמים מרצה/ים: חפר דרור יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
פיוזינג - ממשיכים מרצה/ים: חפר דרור יום: ב' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
אומנויות הזכוכית - מתחילים מרצה/ים: חפר דרור יום: ב' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים חדר אמנות לפרטים והרשמה
פלדנקרייז יום ב' מרצה/ים: זייד-נתן ורד יום: ב' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
פלדנקרייז - יום ה' מרצה/ים: זייד-נתן ורד יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
פילאטיס מרצה/ים: נגה דורי, ענת בלוגובסקי יום: ב,ג,ד,ה זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
פילאטיס בונה עצם מרצה/ים: נקסון אטי יום: ד' זמן ביום: צהריים מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
יוגה רכה מרצה/ים: גל כהן קרין יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
מודעות הגוף בשיטת פאולה מרצה/ים: זוהר אסנת יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
צ'י קונג מרצה/ים: עגור דנה יום: א' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
טאי צ'י מרצה/ים: אורנשטיין איתן יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
התעמלות פונקציונלית מרצה/ים: כפיר נעמי יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
אימון כושר פונקציונלי עם דניס מרצה/ים: שפושניקוב דניס יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים - יום שלישי מתחילים מרצה/ים: טל פלד יום: ג' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים - יום שלישי ממשיכים/מתקדמים מרצה/ים: טל פלד יום: ג' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים - יום חמישי ממשיכים/מתקדמים מרצה/ים: טל פלד יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודים סלוניים כתרפיה בתנועה מרצה/ים: טל פלד יום: ג' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
התעמלות במים עם שירלי מרצה/ים: קופר כהן שירלי יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
התעמלות במים עם זהר מרצה/ים: גיטליס זוהר יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
ניה - יום שלישי מרצה/ים: דורית אליאב יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
ניה - יום רביעי מרצה/ים: דורית אליאב יום: ד' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון כפרי משגב לפרטים והרשמה
שיווי משקל ומניעת נפילות מרצה/ים: גילור כהן יעל יום: ג' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודי עם - מתחילים צעד ראשון מרצה/ים: אבי אמסלם יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודי עם - ממשיכים מרצה/ים: אבי אמסלם יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
ריקודי עם - מתקדמים/ממשיכים מרצה/ים: אבי אמסלם יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
פטאנק יום ראשון מרצה/ים: נורדמן יעקב יום: א' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מגרשי פטאנק לפרטים והרשמה
פטאנק יום שלישי מרצה/ים: נורדמן יעקב יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מגרשי פטאנק לפרטים והרשמה
פטאנק ליגה מרצה/ים: יעקב נורדמן יום: ן זמן ביום: בוקר מיקום: מגרשי פטאנק לפרטים והרשמה
שרים במרחבים מרצה/ים: טלי מן יום: ב' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
משחקי תיאטרון מרצה/ים: ישורון חיה יום: ג' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
מיינדפולנס (קשיבות) מרצה/ים: ענת גילר יום: א' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
רוקחות טבעית מרצה/ים: וינשטיין לוין דבורה יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
אסכולות שנות ברפואת צמחים - קורס המשך מרצה/ים: וינשטיין לוין דבורה יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
חברותא מרחבית - יום שלישי מרצה/ים: קינן רויטל יום: ג' זמן ביום: צהריים מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
חברותא מרחבית - יום רביעי מרצה/ים: פולק נורית יום: ד' זמן ביום: אחה"צ מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
כושר ותנועה בלוטם מרצה/ים: וקסלר אלון יום: א' זמן ביום: ערב מיקום: מועדון רמון, לוטם לפרטים והרשמה
פילאטיס בונה עצם במורשת מרצה/ים: נקסון אטי יום: א' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון מורשת לפרטים והרשמה
פילאטיס בונה עצם במצפה אבי"ב מרצה/ים: נקסון אטי יום: ב' זמן ביום: ערב מיקום: מועדון אביב, מצפה אביב לפרטים והרשמה
כושר ותנועה בלבון מרצה/ים: גילור כהן יעל יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון חברים מנוף לפרטים והרשמה
Exercise in English מרצה/ים: כפיר נעמי יום: ג' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון חברים מנוף לפרטים והרשמה
סיור סליחות מוזיקלי בצפת מרצה/ים: יום: ד' זמן ביום: אחה"צ מיקום: לפרטים והרשמה
אל הגליל התחתון, עמק הירדן וכפר נהר הירדן מרצה/ים: קצין דודו יום: ד' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
כוכב הירדן ועמק בית שאן מרצה/ים: קינן ניר יום: ה' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
עכו כמשל קיומי - סיור בוקר מוזיקלי מרצה/ים: דן מאונטנר יום: ב' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
אל נחל ציפורי וסביבו מרצה/ים: קינן ניר יום: ב' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
כורסי וסוסיתא מרצה/ים: מוטי אביהם יום: ה' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
ההר שהיה כמפלצת -גבול ישראל סוריה עד 1967 מרצה/ים: קינן ניר יום: ה' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
אל הר הכרמל - טיול לאוהבי לכת מרצה/ים: קצין דודו יום: ב' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
אל קניון הבזלת בנחל תבור - טיול לאוהבי לכת מרצה/ים: קצין דודו יום: ב' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
אל ואדי סמך עליון - טיול לאוהבי לכת מרצה/ים: קצין דודו יום: ב' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
סיור מודרך בביאנלה לאומנויות ועיצוב - מוזיאון א"י מרצה/ים: יום: ג' זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
נופש בים המלח מרצה/ים: יום: זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
נופש בירושלים מרצה/ים: ניר קינן יום: זמן ביום: מיקום: לפרטים והרשמה
העולם תמונת מצב מרצה/ים: נהרי אורן יום: ד' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
מחול בגובה העיניים - מופע והרצאה מרצה/ים: ברינר מאיה יום: ד' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
משבר האקלים מרצה/ים: יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: לפרטים והרשמה
אופנה סביבה ומה שביניהן מרצה/ים: יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: לפרטים והרשמה
בואו נצמב"ז יחד מרצה/ים: יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: לפרטים והרשמה
הייעור בישראל - עבר הווה עתיד מרצה/ים: יום: ה' זמן ביום: צהריים מיקום: לפרטים והרשמה
סיור הקשבה ליער מרצה/ים: וינשטיין לוין דבורה יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: לפרטים והרשמה
סיור ליקוט מרצה/ים: וינשטיין לוין דבורה יום: ב' זמן ביום: בוקר מיקום: לפרטים והרשמה
אנשים מעוררי השראה מרצה/ים: מרצים שונים יום: ב' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
שתהיו לנו בריאים 4 מרצה/ים: מרצים שונים יום: ד' זמן ביום: ערב מיקום: מרחבים אולם הרצאות לפרטים והרשמה
מועדון חברתי - תכנית מופת מרצה/ים: נורית בכר-קלי יום: זמן ביום: בוקר מיקום: מרחבים חדר חברתי לפרטים והרשמה
רוקדים עם כסאות ביובלים מרצה/ים: טל פלד יום: ה' זמן ביום: בוקר מיקום: מועדון חברים, יובלים לפרטים והרשמה
פלדנקרייז לבון מרצה/ים: מעין בר יום: ב' זמן ביום: 18:30-19:30 מיקום: מועדון חברים לבון לפרטים והרשמה